„Uwikłani. Pokusa”. Laurelin Paige – książka dla dorosłych kobiet!

Pokusa_okladka_72dpi

Pokusa, jest pierwszą częścią trylogii Uwikłani, autorstwa Laurelin Paige, wydana w Polsce nakładem wydawnictwa Kobiecego. To typowa książka dla kobiet.

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej pozycji przeznaczonych właśnie dla kobiet. Literatura erotyczna wyparła popularne niegdyś Harlekiny, które nie były pisane językiem wysokich lotów.
W obecnych czasach dziewczyną nadal są potrzebne lekkie i przyjemne książki, ale muszą być one dobrze napisanie.Taką książką jest właśnie Pokusa. Musze się wam szczerze przyznać, trafiły do mnie tylko dwa rozdziały. I po przeczytaniu ich, na pewno przeczytam do końca tą książkę i serię.

http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/pokusa/#preview

Bohaterowie to Alayna i Hudson. On bogaty, cholernie przystojny, niezdolny do miłości. Ona dziewczyna, która za cel postawiła sobie unikanie facetów takich jak Hudson. Związał ich układ który bardzo się skompilował.
Spodobała mi się bohaterka, która zdaje sobie sprawę z tego że jest ładna, ale nie chce na tym budować swojego życia. Zdobywa tytuł magistra i chce się dalej rozwijać. Pracuje w klubie bo to lubi.
On. Trudno mi o nim pisać bo za mało przeczytałam. Ale z tego co do mnie dotarło i co wyczytałam w innych recenzjach to TEN typ który lubię. Męski i bosko przystojny. Taki typ na którego zwróci uwagę każda kobieta.
Przyciąga ich do siebie coś, jakiś magnez, z którym nie będą walczyć. Połączy ich praca i…. niewątpliwie seks….

Uwiodła mnie odważna okładka, która sugeruje i uprzedza że treść jest gorąca i tylko dla dużych i odważnych dziewczynek.

Narracja jest przedstawiona w pierwszej osobie. Główna bohaterka przedstawia swój punkt widzenia, i opisuje dokładnie z jakimi emocjami jest związana jej znajomość z przystojnym i bogatym biznesmenem. Możemy poznać jej myśli, jej przeszłość, dawkuję nam jednak informacje o sobie, przez co możemy, stopniowo zagłębiamy się w jej psychikę i poznawać ją coraz bardziej.

Na okładka wydawnictwo pisze że książka jest „lepsza od Greya!”. Ja to potwierdzam, ma lepszą fabułę i barwniejszy język.który jest łatwy i przyjemny w odbiorze.

 

Polecam! Dziękujemy wydawnictwu kobiecemu za chęci przedstawienia nam choć fragmentu tej książki. Za kilka dni kolejne pozycję od nich się pojawią! Jedna to książka do której przeczytania namówili nas czytelnicy tego bloga!

kobiece