[Ze strony] Nasz patronat! Zapowiedź „Rozmowy z Guzikiem”

Logo akcjiTa strona to nie tylko książki. To miejsce gdzie zapraszamy każdego. Bo wszyscy mamy jakieś pasje i zainteresowania więc dlaczego o nich nie mówić. Często przekonujemy się, że tylko razem możemy coś ciekawego zrobić. Bo samemu się nie uda, a gdy się zbierze kilka osób to tak jakoś łatwiej. 

Na jednym z wyjazdów spotkałyśmy Laurę i jej synka „Guzika”. To było bardzo ciekawe spotkanie. Dla nas bardzo pozytywne, bo kobieta ta ma bardzo dużo pozytywnej energii. Obserwując jej FB można powiedzieć, że jest wulkanem energii, z mnóstwem pomysłów.

I dzisiaj chcemy wam pokazać jej pomysł. Może znajdzie się osoba która zechce wesprzeć tą inicjatywę?

Laura na stronie projektu pisze

„Rozmowy z Guzikiem „ to tytuł mojej kolejnej książki.
Jest to zbiór rozmów : Moich z Synkiem. Od 3 roku życia Romka je spisuję. Na FB cieszą się popularnością, a za namową przyjaciół postanowiłam je wydać. Są to niezwykłe rozmowy Mamy z Synem ( dodam tylko, że to mój najmłodszy Syn, czwarty) . Romek jest dzieckiem o nieprzeciętnej wrażliwości i umiejętności postrzegania Świata.

Aby wydać książkę potrzebne są pieniądze i tu Laura liczy na wsparcie dobrych ludzi.
Przeczytajcie to co napisała oraz zobaczcie na jakie „nagrody” możecie liczyć.
Polak Potrafi- Rozmowy z guzikiem link do projektu—–> TU

www.ksiazkaznadzieja.pl postanowiła po raz pierwszy dać swój patronat nad tego typu projektem. Cieszymy się, że możemy wspierać ciekawe pomysły innych. Kiedyś same od zera zaczynałyśmy, więc wiemy jak ciężko jest zaczynać. I jak bardzo motywujące jest wsparcie.

TRZYMAMY KCIUKI!