„Dotyk” Randall Wallace

Randall Wallace autor książki jest amerykańskim pisarzem, producentem, reżyserem i scenarzystą.

Książka „Dotyk” jest piękną i zarazem mądrą opowieścią o miłości, która przezwycięża przeszkody. Mówi o akceptacji oraz okazywaniu drugiej osobie troski i zainteresowania.
Ta książka wywołała we mnie wiele emocji i wzruszeń.

Dotyk

Do tej książki przyciągnęła mnie najpierw okładka, na której to widzimy lekarza który zdejmuje maskę po operacji, niestety nie możemy zobaczyć jego oczu, bo jego twarz i spojrzenie jest skierowane w dół. Później przeczytałam opis i … Już wiedziałam, że chcę przeczytać tą książkę.

Opowieść ta to 27 krótkich rozdziałów, to 262 strony wciągającej powieści. Dodatkowym atutem jest wywiad z autorem opublikowany na końcu książki.

Bohaterka książki Lara Blair, wybitny chirurg, właścicielka firmy specjalizującej się w tworzeniu sprzętu umożliwiającego przeprowadzanie nowatorskich operacji ma problem bo nie potrafi rozwiązać skomplikowanego problemu medycznego. Poznaje Andrew Jonesa- chirurga który zaprzestał praktyki lekarskiej ale poświęcił się innej pasji, tworzeniu mikroskopijnych rzeźby przy pomocy narzędzi chirurgicznych.

Tych dwoje staje się sobie coraz bliższych. Każdą chwilę spędzają razem są niemal nierozłączni a przy tym pomagają potrzebującym.

Wydawnictwo Święty Wojciech jak zawsze wydało bardzo dobrą książkę, jej atuty to przede wszystkim bardzo ciekawa i wciągająca opowieść, która wyciska łzy wzruszenia i pozostaje na długo w sercu.
Wydanie w miękkiej oprawie pozwala zabrać ją ze sobą właściwie wszędzie. Książka napisana jest tak, że czyta się ją błyskawicznie.

Liczba stron: 264
Wymiary: 125×180 mm
Oprawa: zintegrowana
ISBN: 978-83-7516-764-1

Podziękowania dla Wydawnictwa Święty Wojciech za egzemplarz recenzencki.

image002