[ZAPOWIEDŹ]”1000 x połącz kropki. Arcydzieła” i „1000 x połącz kropki. Zwierzęta”.

DTD_animals_frontback3d

Ogromną popularnością cieszą się „kolorowanki dla dorosłych”, które można spotkać w różnych wariantach. Nową ciekawą propozycję ma dla nas wydawnictwo Insignis – pobawimy się w łączenie kropek! 

13 stycznia na rynku pojawią się dwie wyjątkowe pozycje wydawnictwa Insignis – „1000 x połącz kropki. Arcydzieła” i „1000 x połącz kropki. Zwierzęta”.

Pozycja ta to 1000 kropek do połączenia na każdym z wyjątkowych rysunków (25×35 cm) o niespotykanym poziomie szczegółowości! Łącząc kropki w książce Thomasa Pavitte’a każdy poczuje się artystą. Kreski oddadzą detale, cienie, rysy twarzy i pozostałe subtelności słynnych arcydzieł malarstwa i wspaniałych grafik ze zwierzętami.

DTD_masterp_frontback3d

Kropki stopniowo przekształcają się w stylowe rysunki. Wystarczy trochę cierpliwości, by zachwycić się dziełami stworzonymi za pomocą pojedynczej linii. Łączenie kropek nie jest już wyłącznie „zabawą” dla dzieci! Każdy znajdzie w tej zabawie wiele przyjemności i na pewno nie jeden z nas nie raz to tej „zabawy” wróci.

DTD_animals_frontback3d

Aby łatwiej było odnaleźć kolejne kropki, występują one w kilku kolorach. Wykonanie każdego rysunku zajmuje mniej więcej od pół godziny do godziny, a nagrodę stanowi prawdziwe dzieło sztuki, które można wyrwać i powiesić na ścianie.

logo_insignis