[PREZENT] „Twój dziennik 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień” Reginy Brett

Czas szybko biegnie, za chwilę koniec roku. Czas zastanowić się jaki kalendarz na 2016 rok wybrać?
My polecamy Wam „TWÓJ DZIENNIK 12 NOWYCH LEKCJI I MYŚLI NA KAŻDY DZIEŃ” Reginy Brett. Dlaczego?

dziennik1

„Twój dziennik” to specjalnie dla czytelników polskich przygotowana publikacja przez wydawnictwo INSIGNIS. To piękny, różowy dziennik- kalendarz.

Czytaliście już inne książki Reginy Brett? My dopiero się zaczytujemy. I bardzo nam się one podobają. Dobry zastrzyk pozytywnej energii (niedługo więcej o nich u nas będzie, więc bądźcie czujni!).
Brett cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Jej felietony czy też jak ona o nich pisze- lekcje- są pełne ciepła nadziei, są dla czytelników ogromną podporą. Są to pewnego rodzaju drogowskazy które wyjaśniają i rozjaśniają to co trudne dla przeciętnego czytelnika.

W przedmowie czytamy:
„Z ogromną radością przedstawiamy Ci „Twój dziennik” – wyjątkowy kalendarz, notatnik i terminarz w jednym. Tworzyliśmy go z myślą, by nie tylko stał się dla Ciebie użytecznym towarzyszem w codziennych sprawach, ale stanowił przy tym źródło kreatywności i inspiracji. Możesz go wykorzystać do zwykłych zapisków, notatek i przypomnień, ale możesz też sprawić by był czymś więcej – wraz z Reginą Brett stań się jego autorem i nadaj mu osobisty charakter.

Właśnie czytamy książki autorki. I są pokreślone, mają masę zaznaczeń  cennych i celnych komentarzy autorki. I zastanawiałyśmy się jak zrobić aby były one dostępne na co dzień.
Z pomocą przyszło samo wydawnictwo tworząc tą publikację. Na ich prośbę Regina Brett napisała 12 zupełnie nowych lekcji. Są one inspirowane jej dwukrotnym pobytem w Polsce. Książka jest tak skonstruowana, że każda lekcja otwiera kolejny miesiąc. Każdy dzień ( każdy na osobnej stronie) ma swój inspiracyjny cytat z książek naszej autorki, i symbolicznymi rysunkami, nawiązującymi do okładek z polskich wydań. A każdy miesiąc ma inną fakturę. Styczeń ma kartki w paski, a maj w kratkę natomiast listopad w okręgi.”

To kalendarz, nie kalendarz. Jego ogromną zaletą jest to, że można go zakupić w dowolnym momencie i będzie dobry, bowiem ma pokazane daty, ale bez dnia tygodnia i roku. Zaprojektowano go tak aby korzystać z niego przez 365 dni w ciągu najbliższych 5 lat. Każdy miesiąc zaczyna się listem od Reginy z jedną główną myślą, która powinna przyświecać nam nie tylko przez najbliższe 30 dni, ale i cały rok.

Publikacja będzie Waszym osobistym dziennika, notatnika, a zarazem oryginalnego kalendarza. Może być inspiracją, a zarazem otwartą kartą gotową na działania czytelnika.

Polecamy Wam tą książkę- kalendarz! Warto go mieć. To idealny prezent na ten świąteczny czas. Idealnie wybrniemy z kłopotu gdy trzeba kupić prezent komuś kogo się nie zna. Bo ten upominek spodoba się każdemu!

Za udostępnienie tej i innych pozycji autorki dziękujemy wydawnictwu:

logo_insignis