“Jezus”, James Martin SJ – zapowiedź, konkurs z pielgrzymką do Ziemi Świętej!

jezusNakład wydany przez Wydawnictwo Święty Wojciech światowego bestsellera “Jezus” Jamesa Martina SJ został sprzedany w trzy tygodnie! To chyba najlepsza rekomendacja? A można jeszcze wygrać pielgrzymkę do Ziemi Świętej!

Zasady konkursu Wydawnictwa Święty Wojciech:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać SUPER nagrody – pielgrzymkę do Ziemi Świętej oraz 50 Pism Świętych (4-tomowych)!
Konkurs rozpoczyna się dnia 9.10.2015  trwa do dnia 30.11.2015 r.

Zadanie konkursowe:
> Krok 1 – zakupienie minimum 1 egzemplarza książki „Jezus” Wydawnictwa Świętego Wojciecha.
> Krok 2  – ułożenie jednozdaniowego hasła reklamowego promującego książkę „Jezus” i wysłanie mailem na adres marketing@swietywojciech.pl lub pocztą na adres Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o., ul. Chartowo 5, 61-245 Poznań, z dopiskiem konkurs „Wygraj pielgrzymkę do Ziemi Świętej”.
> Krok 3  – zachowanie dowodu zakupu książki (paragon).
Fundatorem nagrody jest biuro pielgrzymkowe Misja Travel.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

“Jezus”, James Martin SJ
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
150×225 mm,  550 s. oprawa zintegrowana,
ISBN 978-83-7516-818-1

Odkryj Jezusa na nowo!
Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna?
James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, inspirujący i poruszający sposób dotknęli tego, o czym mówią Ewangelie – i lepiej zrozumieli Jezusa. Ta wyjątkowa i przyjazna w odbiorze biografia Jezusa adresowana jest zarówno do tych, którzy już mają o Nim wiedzę, jak i do tych, którzy dopiero chcieliby Go poznać. Refleksje teologiczne i duchowe przeplatają się z anegdotami z podróży dwóch jezuitów. Książka ta jest zarazem nietypowym przewodnikiem po Ziemi Świętej, pisanym z osobistej perspektywy. Szczegóły historyczne przenoszą nas w czasie – dzięki nim patrzymy na świat oczyma Jezusa. To szczera opowieść o doświadczeniach wiary, z elementami przygody i humoru.

Nieważne, jak dużo lub jak mało wiesz o Jezusie – ta książka będzie dla Ciebie nieoceniona.
Wyjątkowość publikacji polega na połączeniu elementów: inspirujące doświadczenie duchowe + najnowsze badania historyczne + niezwykły przewodnik po Ziemi Świętej

Nagrody:
I miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”
Christopher Award 2015

Autor:
James Martin SJ jest doświadczonym kierownikiem duchowym, znanym publicystą, wydawcą działu kultury w magazynie „America”, autorem licznych książek, m.in. Mojego życia ze świętymi (jedna z najlepszych książek roku 2006 wg magazynu „Publisher Weekly”) oraz bestsellerowego Jezuickiego przewodnika po (prawie) wszystkim. Za swe publikacje był wielokrotnie nagradzany, jego książki trafiają na czołowe miejsca najważniejszych list bestsellerów. Ojciec Martin często wypowiada się w mediach krajowych i międzynarodowych, o jego komentarze zabiegają redakcje zarówno katolickie, jak i świeckie. Zanim w 1988 roku wstąpił do Towarzystwa Jezusowego, Martin ukończył Wharton School of Business i pracował w General Electric.

św Wojciech