„Wewnętrzna burza. Zmień Chaos swoich uczuć na prawdę o sobie”

Książka „Wewnętrzna burza. Zmień chaos swoich uczuć na prawdę o sobie” może stać się pomocą w wielu kobiecych problemów nie tylko sercowych jak i tych codziennych.

Wewnetrzna-burza_800pxAutorka książki Sheili Walsh zachęca każdego czytającego aby zagłębił się w swoje uczuci i wykopał z zakamarków swojej duszy te najtrudniejsze: ból, strach, lęk rozczarowanie czy też wstyd i wszystkie inne uczucia które spędzają sen z naszych powiek. Jej zdaniem wszelkie te negatywne emocje powinniśmy zanosić pod krzyż Chrystusa aby z jego pomocą zmieniały się one w siłę, miłość, wolność i radość.

W przeciwieństwie do mężczyzn nam, kobietom, łatwiej jest mówić o uczuciach. Jednak ból niekiedy bywa tak głęboki i tak osobisty, że nikt nie potrafi w pełni zrozumieć naszego cierpienia.

Słowa zawarte w książce pozwalają nam odnaleźć spokój wewnętrzny i przyczyniają się do szerzenia nadziej, którą odnajdujemy w Bogu.

Tom ten składa się z dziesięciu rozdziałów, epilogu oraz przypisów.
Warto zagłębić się w treść i później poszerzyć wiedzę o publikacje z przypisów niestety pozycje te publikowane są w innych poza polskim językach.

Żal to takie małe słowo. Można nim opisać emocje odczuwane po podjęciu decyzji tak błahej, jak ucieczka z filmu, lub tak banalnej, jak postanowienie o samodzielnym ufarbowaniu włosów.

Język „Wewnętrznej burzy…” jest prosty i przystępny a czcionka w jakiej została wydrukowana książka jest bardzo czytelna.

Słowa tej książki przekazują pozytywną energię i nadzieję jednocześnie uczą miłości do siebie.
Książkę szczególnie polecam kobietom które chcą rozwiązać swoje problemy poprzez bliskość z Bogiem. Zachęcam do potraktowania tej publikacji jako osobistego terapeuty i jednocześnie przyjaciela.

* Cytaty pochodzą z książki.

Liczba stron: 300
Wymiary: 130×200 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-7516-669-9
Autorki recenzji bardzo serdecznie dziękują Wydawnictwu Święty Wojciech za udostępnienie egzemplarza książki do recenzji
św Wojciech