Wizerunek publiczny w internecie

wizerunek_publiczny_w_internecie_kim_jestes_w_sieciKsiążka Sergiusza Trzeciaka „Wizerunek publiczny w internecie” pomaga w stożeniu lub poprawieniu osobowości kreowanej w internecie.

Autor podzielił książkę na trzy części, a każda część podzielona jest dodatkowo na rozdziały. W pierwszej części przeczytamy i dowiemy się wszystkiego na temat budowania a później kreowania i kierowania swoim wizerunkiem ze szczególnym naciskiem na wizerunek internetowy.

Natomiast druga część to prezentacja katalogu narzędzi budowania wizerunku w internecie. Warto zwrócić uwagę, że katalog ten jest bardzo bogaty a poszczególne pozycję są obszernie opisane.

Natomiast ostatnia trzecia część jest analizą poszczególnych grób społecznych pod względem najlepszych dla nich sposobów budowania wizerunków w internecie.
Bardzo docenić należy fakt, że do stron z przykładami prowadzą linki wraz z kodami QR.

Książka ma bardzo przejrzystą formę. Czyta się ją bardzo przyjemnie i szybko.

Publikację tą polecamy wszystkim którzy dbają o swój wizerunek a w szczególności tym którzy chcą zaistnieć w sieci i wiedzą jak duże znaczenie ma w obecnych czasach to jak wygląda nasza postać która wyłania się z wiadomości jakie oferuje nam internet.

Książka w prosty i bardzo przyjazny sposób dostarcza nam informacji a jej format jest bardzo przystępny i mały co jest dodatkowym atutem.

Wizerunek publiczny w internecie
Kim jesteś w sieci? (miękka)

książka
Sergiusz Trzeciak
Wydawnictwo: Helion
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216

One thought on “Wizerunek publiczny w internecie

Comments are closed.