Girl Online- zaskakująca powieść dla nastolatek- premiera 8 kwiecień

ZS_GO_PL_3D_norefl_1Girl Online, debiutancka powieść Zoelli, jednej z najpopularniejszych blogerek, już w polskich księgarniach! Zapraszamy do odsłuchania pierwszego fragmentu książki.

 

zoella_girlonline_info– plik PDF o książce

Życie nastolatka nie jest łatwe. Szkoła, obowiązki domowe, ciągłe pytania dorosłych o plany na przyszłość…Nie ma lekko! Doskonale wie o tym także Zoe Sugg – popularna młoda blogerka z Wielkiej Brytanii, która w swojej debiutanckiej powieści Girl Online opisuje problemy współczesnych nastolatkóww zabawny, ale i poruszający sposób.

Z miłości do piękna i mody Zoe Sugg zaczęła w 2009 roku pisać bloga i jednocześnie założyła swójZoe on sofa. Copyright Penguin. Credit - Jamie Simonds Photography kanał w serwisie YouTube, który do osiągnął niezwykłą popularność – 7,7 mln subskrybentów. Urocza i oryginalna Zoella sprawia, że oglądanie jej filmów staje sięprawdziwą przyjemnością. Podobnie jest z lekturą jej powieścią. Jak pisze jedna z polskich recenzentekGirl Online: „Ta powieść jest dokładnie jak ona – wesoła, nieprzewidywalna i urocza! Mam ochotę trzymać w objęciach przez cały czas swój egzemplarz, nie odkładać go ani na chwilę oraz czytać w kółko po kilka razy”.

„Z pełną odpowiedzialnością za własne słowa oznajmiam wszem i wobec, co następuje: totalnie zakochałam się w debiucie literackim Zoe Sugg i zamierzam przeczytać wszystkie książki, jakie kiedykolwiek wyda ta utalentowana dziewczyna. Z czystą przyjemnością polecam Wam lekturę Girl online. Nareszcie mamy wiosnę i uwierzcie mi, że nie ma aktualnie lepszej powieści, która nadawałaby się do przywitania tej pory roku” – Angelika Wawrzyniak (recenzentka)

Statystyki kanałów i profili Zoelli:
YouTube: 7,7 mln
Twitter: 3,1 mln
Instagram: 4,2 mln
Facebook: 2,1 mln

Gdzie można spotkać się z Zoellą?
www.youtube.com/user/zoella280390
www.youtube.com/user/MoreZoella
www.zoella.co.uk
www.twitter.com/ZozeeBo
www.instagram.com/zozeebo
www.facebook.com/zoe.zoella