Historia pewnego narzeczeństwa

narzeczenstwo mala4Czytałam oba wcześniejsze tomy serii w której pojawia się „Historia pewnego narzeczeństwa”. Z niecierpliwością czekałam na tą, trzecią część sagi Danki Braun.

Gdy przeczytałam drugą część książki to w głowie pojawił mi się już zarys scenariusza na kolejną książkę. Więc jakież było moje zaskoczenie gdy w trzeciej części wszystko potoczyło się inaczej.

Byłam bardzo zaskoczona tym co wydarzyło się u bohaterów historii.
Ta część to opowieść o synu Roberta i Renaty- Krzysztofie. Jest on podobny do ojca. Tak samo piekielnie przystojny i inteligentny.

Opowieść jest ciekawa, ale najbardziej mnie wciągają te kawałki które mówią o relacjach między Renatą a Robertem… Ta para magnetycznie przyciąga do siebie.

Dlaczego tak mnie przyciąga ta proza? A  dlatego, że jest bardzo bezpośrednia. W tej sadze miłość nie jest prost ani banalna, jest skomplikowanym układem pełnym wzlotów i upadków. Bolesnych rozczarowań i gorących powrotów.

Książkę czyta się lekko i płynnie nie potrzeba wracać do poprzednich stron aby uporządkować sobie fabułę bo jest ona dobrze i ciekawie napisana. Język podobnie jak w poprzednich częściach jest bardzo ciekawy i bogaty a do tego bardzo konkretny.

Tą pozycję czyta się rewelacyjnie i zanim się obejrzymy już jesteśmy na ostatniej stronie i z żalem rozstajemy się z rodziną Orłowskich.

 

Tytuł: Historia pewnego narzeczeństwa
Autor: Braun Danka
Wydawca: Prozami
Numer wydania: I
Data premiery: 2014-10-24
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Rok wydania: 2014
Forma: książka

 Egzemplarz recenzencki udostępniło wydawnictwo Prozami 

Podaj dalej! Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

One thought on “Historia pewnego narzeczeństwa

Comments are closed.